




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-килимок для йоги Safari Sari від Bodhi виготовлений із м'якого матеріалу, який чудово поглинає вологу, не даючи змогу вологим рукам і стопам прослизати. Силіконові домішки надійно фіксують рушник на підлозі або мате.
Склад матеріалу: мікрофібра (80% — поліестер, 20% — поліамід), нековзні домішки із силікону.
Рекомендації щодо догляду: машинне або ручне прання не більш ніж за 30 °C, без агресивних засобів (це може зменшити абсорбувальні властивості).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Вага | 500 г |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6205 |
| Дизайн і декор | З принтом |
| Довжина | 185 мм |
| Призначення | Спортивні |
| Розміри | 185x61 см |
| Тип | Рушники |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 2 170 ₴

