




Цей килимок для занять йогою має перевагу — збільшена ширина, яка становить 80 см, і довжина — 200 см. Особливо значення цих параметрів оцінять широкопальні та високі чоловіки.
Поверхня, прилегла до підлоги, є гладкою і водночас «ланцюжком». Це забезпечує чудове прилипання та нерухомість мата під час занять.
Внутрішня сторона рельєфна, тому ноги та руки не зісковзуватимуть під час виконання вправ.
Килимок армований капроновою сіткою: він не деформується й не розтягується навіть у разі дуже сильних упорів і зсувів під час виконання динамічних елементів йоги.
Матеріал сертифікований як нетоксичний і безпечний для здоров'я відповідно до суворих стандартів сертифіката ОКО-Tex Standard 100 P.1 (Baby Standard).
Догляд: прання за 30° в делікатному режимі, без віджимання та використання агресивних мийних засобів або ручне прання.
Постачається з двома стяжками, якими зручно фіксувати мат для перенесення та зберігання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5744 |
| Вага | 2.35 кг |
| Довжина | 200 мм |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.45 |
- Ціна: 2 740 ₴


