




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Йога-мат X Yoga Mat Thrive від фірми-виробника Manduka завдяки своїй портативності та малій вазі, не займає багато місця під час перенесення та чудово підходить для занять як у приміщеннях, так і поза приміщеннями.
Має високу щільність і амортизаційні характеристики.
Особливістю цього йога-килимка є можливість використання для практики його обох сторін. Поверхня із закритими осередками не дає змогу вбиратися поту в йога-мат.
Експерти не радять інтенсивно мити його водою, позаяк він може втратити свої властивості. Для догляду за ним найкраще використовувати спеціальний очисник.
Зберігати цю модель найкраще в скатаному вигляді, у спеціальному чохлі, у прохолодному, сухому та темному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Країна виробник | США |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5573 |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал | TPE |
| Товщина | 0.5 |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 4 300 ₴

