



Товстий і щільний килимок для йоги Manduka PRO Midnight (довжина 215 см, ширина 66 см, товщина 6 мм) забезпечує просто чудовий рівень комфорту, безпеки та амортизації на будь-якій поверхні (безтонна підлога, паркет, земля). Завдяки революційним розробкам, позанедбаним у виробництві, він однаково підійде для проведення тренувань і практик, як у закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі.
Нековзна тканинна текстура поверхні не стає липкою навіть у разі рясного виділення поту, гарантує чудове зчеплення й добре протистоїть прослизанню стоп і долонь, захищаючи суглоби.
Експерти не рекомендують прати його у воді та піддавати швидкому сушінню. Щоб мати не втратив своїх властивостей, добре доглядати за ним за допомогою спеціальних спреїв.
Все виробництво та матеріали пройшли сертифікацію згідно з європейськими стандартами OEKO-TEX на вміст токсичних і шкідливих речовин, гарантовано безпечні для природи та користувача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Manduka |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5133 |
| Вага | 4.3 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.6 |
| Колір | Темно-синій |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 9 170 ₴

