

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні масажні м'ячики, що випускаються німецькою компанією Bodhi, ідеально підходять як професіоналам, так і спортсменам-аматорам.
Застосовуються для самостійного точкового масажу проблемних зон або окремих м'язів рук, шиї та ніг, розташованих не тільки на поверхні, але й глибоколижніх, без відвідування медичних установ і лікарів.
Масажний м'яч — ефективний і простий у використанні інструмент для самомасажу або тригерного масажу, не вимагає підготовки для використання або великого простору.
Ним зручно масажувати окремі тригерні точки, також можна чудово пропрацювати більші частини тіла. Завдяки матеріалу кулька приємно м'яка, компактна, легка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Діаметр | 9 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4790 |
| Тип | Круглі |
| Довжина | 9 мм |
| Матеріал | Піна EVA |
| Особливості | Масажні |
| Тип | М'ячі |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 440 ₴

