
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажні м'ячики Bodhi ідеально підходять як професійним спортсменам, так і аматорам. Застосовуються для самостійного точкового масажу проблемних м'язових зон або окремих м'язів рук, шиї та ніг, розташованих не тільки на поверхні, але й глибоколижніх.
Вони компактні, легкі та не вимагають особливих знань або підготовки для використання. Їх можна залучити, просто притискаючи до хворобливої зони руками, з використанням ваги власного тіла, лежачи не столів або підлозі, приснивши валик (м'ячик) до стіни.
Для виробництва застосовується сертифікована екологічна технологія та сучасний матеріал — коркове дерево, абсолютно безпечне для здоров'я людини.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Діаметр | 6 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4380 |
| Тип | Круглі |
| Довжина | 6 мм |
| Матеріал | Коркове дерево |
| Особливості | Масажні |
| Тип | М'ячі |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 410 ₴

