


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масажний рол Tratac має унікальний дизайн. Його довжина розділена на дві рівні частини з зміщеними ребрами, що чергуються. Такий рельєф дає змогу ролу плавно котитися, без стрибків, як це буває у звичайних конструкціях.
Довжина достатня для масажу обох ніг одночасно.
Виготовлений з унікальної, екологічно чистої сировини — спіненої поліпропілену, він пружний, міцний і легкий. Має антистатичну властивість, не вбирає вологу, не втрачає форму в процесі експлуатації.
Циліндр допоможе вам підготувати тіло до вправ, відновитися після напружених тренувань, поліпшити гнучкість, зняти больовий синдром, а також, впливаючи на м'язово-з'єднувальну тканину (миші, фасцію), досягти міофасціального розслаблення.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Матеріал | EPP |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2741 |
| Діаметр | 15 см |
| Довжина | 45 мм |
| Тип | Ролики |
| Ширина | 15 мм |
- Ціна: 2 110 ₴

