
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Масаж за допомогою масажного м'ячика Spiky Bodhi стимулює кровообіг і знімає напругу.
Масажний м'ячик Spiky можна використовувати для всього тіла.
Стимулює кровообіг, активізує рефлекторні зони рук і ніг, розслаблює напружені м'язи, підвищує усвідомлення тіла в фізіотерапії.
Він дуже компактний і легкий.
Водостійкий, не вбирає неприємні запахи та з легкістю очищається від будь-яких забруднень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Діаметр | 9 см |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2735 |
| Тип | Круглі |
| Довжина | 9 мм |
| Особливості | Масажні |
| Тип | М'ячі |
| Ширина | 9 мм |
- Ціна: 310 ₴

