-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термоковдра рятувальна M-Tac 210х160 Олива
Термоодеяло використовується для захисту від переохолодження або перегрівання тіла. Захищає від несприятливого впливу погодних умов — холоду, дощу, спеки, вітру, залежно від прикладеної до тіла пацієнта боку, запобігає небезпечній для життя порушенню керування теплом організму, зменшуючи ризик шоку.
Характеристики: виготовлена з металевої ПЕТ-фіольгии.
захищає від несприятливого впливу погодних умов — холоду, дощу, спеки, вітру, залежно від прикладеної до тіла пацієнта боку, запобігає небезпечній для життя порушенню керування теплом організму, зменшуючи ризик шоку.
Розміри ковдри в розгорнутому вигляді: 210х160 см;
Розміри ковдри в згорнутому вигляді: 8х11 см;
В індивідуальному пакованні.
стійке до пошкоджень
гіпоалергенний
вітронепроникне та водонепроникне
відбиває понад 90% тепла
Інструкція з використання:
Відкрийте та дістаньте ізотермічну ковдру.
Розверніть укривало та ретельно прикрийтеся фольгою до тіла для зігрівання або фольгою назовні для захисту від спеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | M-Tac |
| Вид товару | Термоковдри |
| Колір | Оливковий |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9071 |
| Додаткові характеристики | Виготовлено з металевої ПЕТ фольги |
| Розмір | 160x210 см |
| Тип | Особливо теплі |
- Ціна: 142,35 ₴



