-10%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат зварювального інверторного типу MPT, 20-140 А, 1.6-3.2 мм (MMA1405)
Чудова модель зварювального інвертора MPT з максимальним робочим струмом 140 А.
Підходить для роботи з напругою 220-240 В.
Стабільно працює на зниженій напруги мережі.
Такий варіант підходить для побутового використання.
Пристрій обладнаний плечовим ременем для зручного транспортування інструменту, великим вентилятором для відведення тепла, покращеними IGBT трубками для стабільної та функціональної роботи.
Клас захисту — IP21S.
Для підвищеного функціонала пристрій забезпечений додатковими аксесуарами.
Особливості:
- зображення вихідної напруги
- з плечовим ременем для зручного перенесення
- великий вентилятор для кращого відведення тепла
- вдосконалені IGBT трубки для стабільної роботи
- 7 аксесуарів
Характеристики:
- Додаткові характеристики: діаметр електродів 1.6-3.2 мм
- Вага: 5.5 кг
- Струм, А: 20-140
- Діаметр електродів, мм: 1,6-3,2
- Напруга, В: 230
- Тип: Зварювальний інвертор
- Тип: Інверторні
- Призначення: Електросварка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPT |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | MMA1405 |
| Тип | Інверторні |
| Гарантія | 14 днів |
| Діаметр електродів, мм | 1,6-3,2 |
| Додаткові характеристики | діаметр електродів 1.6-3.2 мм |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Призначення | Електросварка |
| Напруга (В) | 230 |
| Розмір | 0,32x0,23x0,24 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Зварювальний інвертор |
| Ток, А | 20-140 |
- Ціна: 4 717 ₴

