-25%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрогриль RAF R.284T 850 Вт
Пластини для гриля з антипригарним покриттям забезпечують швидке приготування, легке вивільнення продуктів і швидке очищення.
Замок гарантує безпеку користувачів, а дві нековзні ніжки забезпечують надійне захоплення, що дає сендвічниці стійко стояти на гладкій стільниці.
Світлодіодні індикатори повідомлять вам, коли вона увімкнена та чи готова поверхня для приготування їжі.
Потужність сендвічниці 850 Вт дає змогу швидко приготувати смачний сніданок усього за 4 хвилини.
Прес із двома пластинами з антипригарним покриттям забезпечує рівномірне просмаження до золотистого кольору.
Характеристики:
- Потужність: 850W
- Живлення, В: 220-240
- Частота, Гц: 50-60
- Антипригарне покриття
- Індикатор живлення й готовності до приготування
- Рівномірне двостороннє нагрівання
- Розміри: 21,5х7,5х17,5 см
- Розміри упакування: 23х23х9,5 см
- Розмір панелей: 21х11,6 см
- Довжина шнура 66 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RAF |
| Тип приладу | Сендвичница |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 75 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Да |
| Артикул | 3_04723 |
| Глибина | 175 |
| Диапазон мощности | Менш ніж 1500 Вт |
| Довжина мережевого шнура | 0.66 |
| Матеріал жарячної поверхні | Неіржавка сталь |
| Потужність | 850 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Обладнання | Індикатор нагрівання, Індикатор роботи |
| Покриття жарякової поверхні | Антипригарне |
| Споживана потужність | 850 |
| Робоча поверхня | Рифлена |
| Система блокування ручок | Да |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип | Контактний (Притискний) |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
| Тип прибора | Бутербродниця |
| Тип керування | Механічний |
| Тип встановлення | Настільні |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 905 ₴

