




Килимок для йоги Kailash Bodhi 200x60x0.3 см — популярний студійний килимок для йоги в лінійці німецького бренда Bodhi. Щільний і пружний, забезпечує гарну амортизацію, чудове зчеплення й комфорт, стійкий до стирання та деформацій. Відповідає стандарту OEKO-TEX® Standard 100 No 48325.
Мат легковаговий і компактний. Його можна сміливо брати із собою на виїзні семінари та в подорожі, адже він не сильно обременить вагою і своїми габаритами, а для зняття бруду з килимка досить лише протерти його вологою ганчіркою.
Рекомендації щодо догляду. Ручне або машинне прання (без віджимання) за максимальної температури 30 °C. Не сушити в пральній машині. Не використовувати агресивні мийні засоби.
Зверніть увагу, що з великою кількістю поту або вологи нековзні властивості йога-мату знижуються: килимок не поглинає вологу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bodhi |
| Довжина | 200 см |
| Матеріал | PVC |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 18722 |
| Вага | 1,2 кг |
| Тип | Килимки |
| Товщина | 0.3 см |
| Колір | Лісові ягоди |
- Ціна: 1 670 ₴


