




Наколінники Sveltus Х2, XL (SLTS-5573). Продукт преміумкласу.
Якщо ви підіймаєте важку вагу, ваші суглоби можуть відчувати великий тиск. Наколінники Х2 були розроблені французькою компанією Sveltus для захисту та підтримки ваших колін. Вони забезпечують ефективну компресію та ізоляцію.
З цими наколінниками ви можете безпечно виконувати такі вправи, як-от присідання, жим ногами та будь-які інші. Насолоджуйтеся оптимальним комфортом і підвищеним захистом суглобів під час занять важкою атлетикою!
Інструкція з прання: Прати за 40 °C, не прасувати, не вибілювати, не сушити в пральній машині, не здавати в хімчистку
Характеристики:
Обвід (см): 40-43
Висота (см): 24.5
Товщина (см): 0.5
Колір: чорний із оранжевим
Матеріал: каучук + нейлон + неопрен
Гарантія: 2 роки
Виробник: Sveltus (Франція)
Винахідник відомих еспандерів для фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus понад 30 років є одним зі світових лідерів у розробленні та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus виробляє інноваційні продукти тільки найвищої якості, багато з яких не мають аналогів. Для гарантії максимальної якості, всі проєкти, зразки та кінцева продукція Sveltus ретельно тестуються у власних лабораторіях. Бренд представлений у 80 країнах світу, а тепер офіційно і в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-5573 |
| Висота | 24,5 см мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал | Каучук, нейлон, неопрен |
| Окружність | 40-43 см |
| Товщина | 0,5 см |
| Частина тіла | Коліно |
- Ціна: 1 393 ₴

