-10%




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядна станція сонячна панель, USB-хаб, потужність 15W, мінікрокодили. Чорний (163114)
Портативна сонячна панель для заряджання пристроїв з USB входом 5V/9V/16V 15 Вт ідеально підходить для використання сонячної енергії, щоб заряджати ґаджети, мобільні телефони, ліхтарики, проєктори, планшети, невеликі автомобільні або мотоциклетні акумулятори, портативні колонки, електроніку з живленням від USB і мінікрокодилами (плюс/мінус). 2 USB роз'єми
Комплектація
- Сонячна панель 15W
- USB-кабель із наконечниками для заряджання мобільних пристроїв
- Мінікрокодили
Характеристики:
- Тип: Зарядна станція
- Призначення: Для заряджання приладів використання
- Колір: Чорний
- Вік: 12+
- Розмір: 23 х 3 х 35 см
- Розмір упаковки: 26 х 6 х 37 см
- Паковання: Коробка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Зарядна станція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 163114 |
| Вік | 12+ |
| Гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Потужність | 15 Вт |
| Призначення | Для заряджання приладів |
| Стать дитини | Універсальний |
| Розміри | 23х3х35 см |
| Розміри паковання | 26х6х37 см |
| Країна | Китай |
| Паковання засобу | Коробка |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 112 ₴

