-33%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шприц для лиття
силіконових принад об'ємом 50 мл, виготовлений із фторопласту. Циліндр
виготовлений із фторопла, а поршень — з капролону. Конструкція шприца містить
два ущільнювальні кільця та спеціальне проточення на кінці циліндра. Ця проточка
слугує індикатором крайнього положення поршня, запобігаючи його випадковому
випадання у разі заповнення шприца гарячим силіконом для лиття принад.
Довжина циліндра: 98 мм
Діаметр циліндра: 34 мм
Діаметр носика: 16 мм
Діаметр отвору: 4 мм
Шприци добре зберігають температуру та не нагріваються. Проте заходи безпеки під час відливання приманок обов'язкові: використовуйте рукавички, одяг з довгими рукавами, окуляри та респіратор.
Однією з переваг фторопластових шприців для силікону є їх легке очищення, оскільки фторопласт має низьку адгезію до силікону.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 191431423 |
| Діаметр носика | 16 мм |
| Діаметр отвору | 4 мм |
| Діаметр циліндра | 34 мм |
| Довжина циліндра | 98 мм |
| Призначення | Для лову хижої риби |
| Об'єм | 50 мл |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип | Шприц для лиття силіконових принад |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Фторопласт |
- Ціна: 1 365 ₴

