


Шприц для лиття силіконових приманок об'ємом 100 мл, виготовлений із фторопласту. Циліндр виготовлений із фторопласту, а поршень — з капролону. Конструкція шприца містить два ущільнювальні кільця й спеціальну проточку на кінці циліндра. Ця проточка слугує індикатором крайнього положення поршня, запобігаючи його випадковому випадання у разі заповнення шприца гарячим силіконом для лиття принад.
Довжина циліндра: 100 мм
Діаметр циліндра: 46 мм
Діаметр носика: 16 мм
Діаметр отвору: 5 мм
Шприци добре зберігають температуру та не нагріваються. Проте запобіжні заходи під час відливання приманок обов'язкові: використовуйте рукавички, одяг із довгими рукавами, окуляри та респіратор.
Однією із переваг фторопластових шприців для силікону є їх легке очищення, оскільки фторопласт має низьку адгезію до силікону.
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 191431213 |
| Діаметр носика | 16 мм |
| Діаметр отвору | 5 мм |
| Діаметр циліндра | 46 мм |
| Довжина циліндра | 100 мм |
| Призначення | Для лову хижої риби |
| Об'єм | 100 мл |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип | Шприц для лиття силіконових принад |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Фторопласт |
- Ціна: 1 690 ₴

