

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка обробна Winco 38х50х2.5 см. Колір: білий. Матеріал: пластик.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winco |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 10399 |
| Тип | Один предмет |
| Довжина | 50 см мм |
| Товщина | 2.5 см |
| Ширина | 38 см мм |
- Ціна: 1 595 ₴

