


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термометр електронний із зондом і сигналізатором Orion 0 - 250°C
Простий у використанні термометр для перевірки температури під час приготування, копчення та запікання м'яса та приготування інших страв.
Термометр із датчиком із неіржавкої сталі.
Довжина кабелю — 1,2 м.
Обладнаний таймером до 99 хвилин 59 секунд.
Сигналізація спрацьовує у разі досягнення заданої температури або після закінчення заданого часу.
Характеристики:
- Діапазон температур: 0 - 250 ° C
- Похибка вимірювання за температури <200 °C: +/- 2 ° C
- Похибка вимірювання за температури >200 °C: +/- 5 °C
- Діапазон таймера: 0,1 сек - 99,59 сек
- Довжина кабелю без датчика: 1,2 м
- Довжина зонда: приблизно 20 см
- Тип живлення: 1 лужна батарея AAA 1,5 В LR03 — до комплекту не входить
- Виробник: Orion
Догляд:
- після застосування щуп протерти вологою серветкою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) зі щупом |
| Додаткові характеристики | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 185800 |
| Довжина щупа | 180 |
| Максимальна температура вимірювання | 250 |
| Точність вимірювання +/- | 2 |
- Ціна: 599 ₴

