




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термометр для холодильника Orion від -30 до +30 °C
Виготовлений зі сталі та скла, стійкого до низьких температур.
Можна повісити на перекладину або поставити на стійку.
Легкий у догляді та використанні. Не вбирає запахи.
Повністю безпечний для здоров'я.
Характеристики:
Температурний режим: від -30 °C до 30 °C
Матеріал: неіржавка сталь, скло
Розміри: 6 х 4 х 7 см
Вага: 50 г
Виробник: Orion, Чехія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Одиниці виміру | Цельсій °C |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Призначення термометра | Для холодильника |
| Тип термометра | Механічний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 152201 |
| Вага | 50 |
| Максимальна температура вимірювання | 30 |
| Мінімальна температура вимірювання | -30 |
| Ціна поділки | 5 |
- Ціна: 275 ₴


