
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка обробна пластикова Empire
Дошка обробна Empire — це пластикова обробна дошка прямокутної форми.
Пластик є ідеальним матеріалом для кухонних дощок, адже він не тупить ножі.
Така дошка стане в пригоді на кожній кухні, а яскраві кольори додадуть настрою в інтер'єр Вашої кухні
Характеристики:
Розмір: 44 х 30 см
Товщина: 5 см
Колір: білий
Догляд:
будь-які мийні засоби для посуду
не мийте дряпальними абразивними засобами
не використовуйте металізовані або жорсткі серветки та щітки
після миття протирайте сухим м'яким рушником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EM 2554 |
| Довжина | 44 см мм |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Товщина | 5 см |
| Ширина | 30 см мм |
- Ціна: 1 450 ₴

