
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таця металева овальна Empire 40 х 27 см
Професійна металева таця Empire.
Овальна форма з рівними бортами заввишки 2 см.
Дно підносу Empire глянсове.
Призначений як для домашнього, так і для професійного інтенсивного використання.
Крім основного призначення — розносу та подавання готових страв, фруктів і овочів, може використовуватися й на етапах приготування їжі — у холодильнику та морозильній камері.
Можна мити в посудомийній машині.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь
Колір: дзеркальне полірування
Розміри: 40 x 27 см
Висота: 2 см
Догляд:
тільки для ручного миття
використовувати тільки м'які мийні засоби та м'які губки
не терти абразивними порошками
відразу після миття рекомендується насухо витирати чистим рушником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Ручки | Немає |
| Форма | Овальна |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EM 4400 |
- Ціна: 345 ₴

