
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обробні дошки із серії Newcook Optima виготовлені з екологічного та практичного бамбука, який забезпечує їх міцність, стійкість до глибоких подряпин. Завдяки спеціальному просоченню, цей матеріал вбирає мало вологи, і тому довго зберігає свою форму та якісні характеристики. Порада від виробника: для догляду за виробами з дерева рекомендується використовувати миття вручну, це дасть змогу зберігати акуратний зовнішній вигляд і функціональність, а також неабияк продовжить термін їхньої експлуатації. Ви можете зібрати повний комплект приладдя, необхідних на кухні та в сервіруванні, комбінуючи різні вироби від Degrenne, починаючи з обробного ножа та сковорідки, і закінчуючи вазою та тарілкою на святковому столі.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 164278 |
| Тип | Один предмет |
| Довжина | 19 см мм |
| Комплектація | Доска |
| Матеріал місткості/місткості | Бамбук |
| Призначення | Для оброблення |
| Розміри | 25x19 см |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 1 270 ₴

