




Настінний магнітний тримач для ножів, загальною довжиною 38 см із невимушеною легкістю дає змогу розмістити на собі методом магнітного тяжіння різні металеві предмети. І це можуть бути не тільки ножі, а й ножиці, різні інструменти, металеві лінійки, штангенциркулі, цвяхи, болти тощо. аж до голок і скріпок. Тому сферою застосування цієї магнітної планки може бути не тільки кухня, де він бачитися насамперед, а й, наприклад, майстерня, гараж. Корисна порада: « Крім звичайного кріплення на стіну, тримач може бути прикріплений болтами до нижньої частини підвісних шаф-полиць кухонних меблів
Характеристики: довжина 38 см вага 245 г Переваги: • Ефектно та стильно виглядає, добре тримає ножі • ножі в одному певному місці. • настінний тримач економить місце на столі. • виготовлений із міцного металу та пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Матеріал підставки | метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 92-8723149 |
| Вага | 260 |
| Вага, г | 245 |
| Тип | Магнітна |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 38 см мм |
| Довжина планки | 38 см |
| Кількість предметів, що вміщаються | 8 |
| Матеріал | Пластик |
| Положення ножів | Вертикальне |
| Розмір | 38 х 5 см |
| Розміри | 38 х 5 см |
| Серія | Functional Form |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Планка |
- Ціна: 179 ₴

