




Настінний магнітний тримач для ножів, загальною довжиною 33 см із невимушеною легкістю дає змогу розмістити на собі, методом магнітного тяжіння різні металеві предмети. І це можуть бути не тільки ножі, а й ножиці, різні інструменти, металеві лінійки, штангенциркулі, цвяхи, болти тощо. аж до голок і скріпок. Тому сферою застосування цієї магнітної планки може бути не тільки кухня, де він бачитися насамперед, а й, наприклад, майстерня, гараж. Корисна порада: « Крім звичайного кріплення на стіну, тримач може бути прикріплений болтами до нижньої частини підвісних шаф-полиць кухонних меблів
Характеристики: довжина 50 см вага 245 гр
Переваги: • Ефектно та стильно виглядає, добре тримає ножі • ножі в одному певному місці. • настінний тримач економить місце на столі. • виготовлений із міцного металу та пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HMD |
| Матеріал підставки | метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 92-8723150 |
| Вага, г | 300 |
| Тип | Магнітна |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 50 см мм |
| Довжина планки | 50 см |
| Кількість предметів, що вміщаються | 10 |
| Матеріал | Пластик |
| Положення ножів | Вертикальне |
| Розмір | 50 х 5 см |
| Серія | Functional Form |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Планка |
- Ціна: 241 ₴

