-37%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розсувна форма "круг" призначена для складання тортів, заливати суфле, десерти, дає змогу випікати кондитерські вироби, бісквіти. На внутрішній стороні форми нанесена розмітка. Ви легко зафіксуєте розсувну форму на потрібному Вам розмірі.
Рознімна кондитерська форма-кільце 10 см від 16 см до 30 см.
Характеристики:
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Розмір форми: від 16 см до 30 см.
- Висота форми: 10 см.
- Форма: Кругла
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3110 |
| Тип | Кондитерський |
| Висота | 10 см мм |
| Діаметр | 30см |
| Розміри | хв. д. -16см; макс. д. -30см; товщина стінок — 0,5 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основні атрибути | |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 298 ₴

