-27%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розсувна форма "круг" призначена для складання тортів, заливати суфле, десерти, дає змогу випікати кондитерські вироби, бісквіти. Ви легко зафіксуєте розсувну форму на потрібному Вам розмірі.
Форма-кільце кондитерське роз'ємне h-12 см від 16 см до 30 см Ytech
Характеристика:
Матеріал: нержавіюча сталь.
Розмір форми: від 16 см до 30 см.
Висота форми: 12 см.
На внутрішньої поверхні форми нанесені розміри діаметрів.
Ви легко зафіксуєте розсувну форму на потрібному Вам розмірі.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13414 |
| Тип | Кондитерський |
| Висота | 12 см мм |
| Діаметр | 30см |
| Розміри | хв. д. -16см; макс. д. -30см; товщина стінок — 0,5 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 300 ₴

