
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Лезо з неіржавкої сталі Антибактеріальне оброблення легко миються Не вбирають запахи Ергономічні ручки Матеріал: неіржавка сталь 18/10 універсальний/ кухонний: 12,5 см кухарський: 20 см для хліба: 20 см для овочів/для чищення: 9 см японський ніж Santoku: 17,5 см Точило для ножів: мусат Ножиці кухонне Підставка: 360° з акрилу Колір: неіржавка сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Berlinger Haus |
| Тип | Набір ножів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 43795 |
| Матеріал | Неіржавка сталь 18/10 |
| Підставка | 360° з акрилу |
| Точило для ножів | мусат |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| для овочів/для чищення | 9 см |
| для хліба | 20 см |
| кухарський | 20 см |
| універсальний/ кухонний | 12,5 см |
| японський ніж Santoku | 17,5 см |
- Ціна: 1 799 ₴

