

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка 16х12х9 см.
Матеріал: кераміка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Немає |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Висота | 9 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117881 |
| Тип | Один предмет |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 5 днів |
| Категорія | Маслянки |
| Оплата | Оплата під час отримання товару, Оплата картою Visa/MasterCard, Безналичними для юридичних осіб |
| Стан | Нове |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Один предмет |
- Ціна: 780 ₴

