-43%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Органайзер для мийки з дозатором для мийного засобу 700 мл порцеляновий Interos PJ09007
Підставка для мочалок і дозатор для рідкого мийного засобу дає змогу організувати робочу поверхню біля мийки на кухні.
Завдяки органайзеру мочалки для посуду зберігаються в одному місці, вода з них стікає в підставку, а витрата мийного засобу зменшується.
Характеристика:
Тип: Органайзер для миття
Матеріал: Фарфор
Висота: 20 см
Довжина: 16 см
Ширина: 10,5 см
Комплектація: Органайзер для миття, мочалка
Колір білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19477 |
| Тип | Органайзер для мийки |
| Висота | 20 см мм |
| Довжина | 16 см мм |
| Комплектація | Органайзер для мийки, мочалка |
| Матеріал | Порцеляна |
| Ширина | 10,5 см мм |
- Ціна: 359 ₴
- В наявності
- Код: 19477
Органайзер для мийки з дозатором для мийного засобу 700 мл порцеляновий Interos PJ09007
630 ₴
359 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

