
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банка для зберігання 21х14х14 см.
Об'єм: 1.8 л.
Висота 21 см.
Матеріал: кераміка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Матеріал | Кераміка |
| Застосування | Для сипучих продуктів |
| Форма | Овальна |
| Колір | Зелений |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Тип | Банка |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 186568 |
| Тип виробу | Банка |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 10 днів |
| Категорія | Банки та місткості |
| Кількість у наборі | 1 |
| Об'єм | 1.8 |
| Оплата | Наявні, Visa/MasterCard, Приват24 |
| Особливості | Тільки ручне миття. Можна використовувати будь-які неабразивні мийні засоби для посуду. Застосування хімічних засобів, що містять сильні кислоти, категорично заборонено. Категорично не можна чистити вироби металевими щітками. |
| Країна-виробник | Китай |
| Тематика декору, малюнка | Великодня |
| Тип тарілки | Підставна |
- Ціна: 1 850 ₴

