-17%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики:
Бренд: EMPIRE
Матеріал: Харчовий пластик
Висота: 50 мм
Діаметр верхньої частини: 45 мм
Діаметр нижньої частини: 35 мм
Колір: Чорний
Форма: Кругла
Посудомийна машина: Так
Паковання: Целофановий пакет
Країна-виробник: К.Н.Р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Empire |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип | Термос |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9882 |
| Діаметр верхньої частини | 45 мм |
| Діаметр нижньої частини | 35 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Країна реєстрації бренда | Індія |
- Ціна: 57,98 ₴

