
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка 17х12х8 см. Матеріал — кераміка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lefard |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Кераміка |
| Матеріал маслянки | Кераміка |
| Ножик | Немає |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Зберігання в холодильнику | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 218483 |
| Тип | Один предмет |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 10 днів |
| Категорія | Предмети сервірування |
| Оплата | Наличні, Visa/MasterCard, Приват24, Безнадійний для юридичних і фізичних осіб, Передплата на картку продавця |
| Країна-виробник | Китай |
| Тип | Маслянки |
- Ціна: 850 ₴

