
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яйцерізка незамінна на кухні та слугуватиме Вам довгі роки. За допомогою такої яйцерізки Ви зможете швидко та легко нарізати яйця, а її стильний дизайн неодмінно підійде до інтер'єру Вашої кухні. Матеріал: цинковий сплав. Розміри: 10*9.5*3.5см. Особливості: стильний сучасний дизайн зручний і практичний у використанні не рекомендується мити в посудомийній машині
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 1 |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Наявність плодотримача | Не передбачений |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Тип | Яйцерізка |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 225030 |
| Тип виробу | Яйцерізка |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 7 днів |
| Категорія | Тертки, овочерізки |
| Наявність контейнера | Не передбачено |
| Оплата | Найличні, Visa/MasterCard, Безнадійний для юридичних і фізичних осіб |
- Ціна: 720 ₴

