-31%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток силіконовий 1200 мл розкладний 21*13,3*7,5 см Stenson ФС-1200 прозоро-блакитний
Зручний лоток, який не займає багато місця. Виготовлений із силікону.
Характеристика:
Тип: Лоток
Матеріал: Силікон/пластик
Довжина: 21 см
Ширина: 13,3 см
Висота: 7,5 см
Колір: Прозоро-блакитний
Форма: Прямокутна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20279 |
| Тип | Лоток |
| Висота | 7,5 см мм |
| Довжина | 21 см мм |
| Матеріал | Силікон + пластик |
| Ширина | 13,3 см мм |
- Ціна: 239 ₴

