-31%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столик-піднос для сніданку в ліжко розкладний для ноутбука пластиковий Білий
Столик універсального призначення: для сніданку, для догляду за хворими, для дитячих ігор і творчості, для ноутбука, пікніка та пляжного відпочинку.
Столик для сніданку в ліжко:
Легкий
Харчовий пластик
Складной
Добре миється
Посуд не ковзає
Ручки вбудовані
Легко та компактно складається.
Борти 2 см.
Стійкий під час їжі в ліжку сидячи та лежачи.
Можна використовувати як тацю.
Характеристики:
Матеріал — пластик
Ширина — 320 мм
Довжина — 545 мм
Особливості — з ніжками
Форма — Фігурна
Ручки — Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Гемопласт |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | З ніжками |
| Ручки | Є |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2674 |
| Використання | Для домашнього використання |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Призначення | Під гаряче |
| Розміри | 54,5*32 см |
| Тип | Піднос |
- Ціна: 449 ₴



