
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляний келих вирізняється стильним вінтажним дизайном і чудово підходить для різних напоїв. Для виготовлення ємності використано якісне безолив'яне кришталеве скло, що не вбирає запахи, що не змінює смак напою. Келих підходить для миття в посудомийній машині. Для ручного миття рекомендується використовувати неабразивні мийні засоби та м'які губки. Характеристики: Висота: 18,3 см Діаметр: 5,5 см Об'єм: 160 мл
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Декоративне оформлення | Без декору |
| Матеріал | Скло |
| Призначення | Для шампанського |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | HP7116RB |
| Верхній діаметр | 5 см |
| Висота | 18 см мм |
| Колір | Rainbow |
| Кількість у наборі | 6 |
| Об `єм | 18 см |
| Тематика декору, малюнку | Геометричні візерунки, клітка, смужка |
- Ціна: 779 ₴
- В наявності
- Код: HP7116RB
Набір келихів Lugi для шампанського фігурних прозорих ребристих із товстого скла 6 штук rainbow (HP7116RB)
779 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

