-35%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний органайзер для столового приладдя підставка для ножів SURFACE
Кухонний органайзер для столового приладдя, підставка для ножів, SURFACE
Конструкція органайзера компактна, ергономічна. Встановлюється безпосередньо в кухонної раковини — мийте та відразу складайте прилади! Матеріали виготовлення — неіржавка відшліфована сталь, ABS-пластик і термопластична гума, що свідчить про надійність і довговічність приладу.
Він має 4 місткі відсіки — для чайних і столових ложок, ножів і виделок.
Основне:
Конструкція органайзера компактна, ергономічна;
Встановлюється безпосередньо в кухонної раковини — мийте та відразу складайте прилади;
4 Глибокі відсіки дають змогу розділити вилки, ножі, столові ложки та чайні ложки;
Легко миється, що спрощує його чищення;
Корпус органайзера виготовлений із неіржавкої сталі.
Переваги:
Матеріал неіржавка: пластик, сталь;
Призначення: для столового приладдя;
Форма: прямокутна;
Тип: органайзер;
Колір: Сірий;
Комплект: 1 шт;
Розміри: 18х8.6х13 см;
Вага: 0.35 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал | Комбінований |
| Основне призначення | Для столових приладів, Для кухонного приладдя |
| Особливості | Захист від корозії |
| Тип | Підставка |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2717 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Наявність піддона | Да |
| Розміри | 18*13 см |
- Ціна: 384,15 ₴



