


EK-22.2 Дошка горіхова прямокутна M
Представляємо Вам якісну дощечку прямокутної форми для нарізання інгредієнтів під час приготування їжі або подавання готових продуктів. Кожна кухонна дощечка зроблена з дорогої деревини, ідеально відшліфована майстрами столярної справи та просякнута натуральною екологічно чистою олією. Така кухонна дошка придатна як для подавання сухих продуктів, так і для нарізування продуктів, які виділяють сік. Для збереження максимально приємного зовнішнього вигляду її необхідно обполіскувати водою й протирати ганчірочкою. Виріб дуже приємний на дотик і практичний як подарунок. Рекомендується обробка олією раз на пів року для найкращого зовнішнього вигляду.
Розмір цього виробу: M - 250x350x18 мм.
Виріб продається в акуратній картонній коробці, придатній для вторинного перероблення.
Зверніть увагу: колір Вашого продукту може незначно відрізнятися від зображення, оскільки кожен виріб має індивідуальні та унікальні характеристики й особливості деревини.
Матеріал: високоякісна оброблена деревина волоського горіха, просочена натуральною олією.
Зроблено в Україні за всіма стандартами eco-продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoWalnut |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0209 |
| Вага | 1.44 кг |
| Гарантія | обмін/повернення товару впродовж 14 днів |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Довжина | 25 см мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Країна-реєстрації бренда | Україна |
| Товщина | 1.8 см |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 35 см мм |
- Ціна: 843 ₴

