

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Банка для продуктів Homemade 500 мл.
Виготовлена з високоякісного скла з фактурним малюнком овочів, ягід і фруктів із боків.
Щільно загвинчута металева кришечка дає змогу використовувати баночку для зберігання не тільки сипких (круп, спецій, макаронів тощо), але й інших продуктів.
Малюнок кришечки повторює опуклий малюнок бічної скляної поверхні.
Варення або маринади не тільки надійно збережуться в такій баночці, але й прикрасять Вашу кухню як декоративний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pasabahce |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 37671 |
| Висота | 11 см мм |
| Гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Глибина | 10,5 см |
| Діаметр шийки | 7 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 5 днів |
| Категорія | Банки та ємності |
| Комплектація | 1 банка, 1 кришка |
| Об'єм | 500 мл |
| Оплата | Наявні, Visa/MasterCard, Приват24, Mono |
| Посудомийна машина | Да |
| Країна-виробник | Туреччина |
| Ширина | 8,5 см мм |
- Ціна: 290 ₴

