
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сирна дошка SNT з сирними приладами на магніті 33х18 см (8835)
Стильна й оригінальна сирна дошка для нарізання та подавання сиру.
Ви здивуєте Ваших гостей такою ексклюзивною й оригінальною сервірацією.
Дошка виготовлена з натурального вологостійкого бамбука.
У комплекті 3 спеціальні прилади з неіржавкої сталі.
Характеристики:
Розмір дошки: 33 х 25 см
Висота дошки: 1 см
Розмір приладів: 11 х 4,5 см
Матеріал дошки: бамбук
Матеріал приладів: нержавіюча сталь
Матеріал руків'я: дерево
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SNT |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Матеріал | Бамбук |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 8837 |
| Довжина | 33 см мм |
| Товщина | 1 см |
| Ширина | 25 см мм |
- Ціна: 475 ₴

