




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається з п'яти предметів: три пари дерев'яних кухонних паличок для (завдовжки 33/36/30 см), лопатка та ополоник із вуглецевої сталі. Кожен предмет має подовжену ручку для зручного використання під час приготування їжі на ВОК.
- Довжина лопатки та ополоника — 43 см. Такий розмір захищає руки під час приготування їжі на ВОК (WOK), технологія холодного захоплення, щоб пара не діставала до рук.
- Діаметр ополоника — 3,8 дюйма, приблизно 10 см.
- Ширина лопатки — 3,8 дюйма, приблизно 10 см.
- Вага ополоника — 235 г
- Вага лопатки — 220 г
- Виготовлені з вуглецевої сталі, витримують інтенсивне використання, не згинаються, мають суцільну конструкцію, гладку поверхню.
- Ручки приладів мають отвори для підвішування та зберігання.
- Шовковиста поверхня має гарний та приємний вигляд для дотику.
- Лопатка призначена для перевертання та перемішування.
- Ополоник використовується для додавання бульйону, олії, будь-яких рідин, які використовуються для приготування страв.
- Палички для перемішування під час приготування азіатських страв.
- Прилади потрібно мити вручну та витирати насухо, не мити в посудомийних машинах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Лопатка |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | YUS175 |
| Вага лопатки | 220 г |
| Вага ополоника | 235 г |
| Діаметр ополоника | 3.8" |
| Довжина лопатки та ополоника | 43 см |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Матеріал | Вуглецева сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Немає |
| Ширина лопатки | 3.8" |
- Ціна: 2 095 ₴



