-17%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав Мега-50 Електричний із водяним охолодженням
Напівпромисловий автоклав — стерилізатор для виробництва м'яса, риби, овочів, грибів.
Додатково обладнаний водяним контуром охолодження. Автоклав виготовлений із високоякісної неіржавкої сталі.
Товщина корпусу — 2 мм, кришка та дно — 4 мм.
Апарат обладнаний високоякісними приладами безпеки європейських виробників.
Габарити (без комплектуючих): 35х40х100 см
Прилад може працювати як від вбудованого ТЕН з автоматичним терморегулятором, так і від зовнішнього джерела нагрівання.
Тип: електричний
Матеріал: нержавіюча сталь
Місткість банок: 1 л = 20 шт., 0.5 л = 50 шт.
Гарантія: 24 місяці (на корпус)
Виготовлений в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН20 |
| Місткість | 50 банок 0.5л |
| Габарити | 35 x 40 x 100 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 24 290 ₴
- В наявності
- Код: АН20
Автоклав електричний з водним охолодженням Троян Мега 50 35х40х100 см 50 банок 0.5 л (АН20)
29 149 ₴
24 290 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

