


Автоклав цієї моделі має велику місткість (76 півлітрових банок), чудово підійде для перероблення великої кількості продукції.
Наявність жорсткого елемента нагрівання (ТЕН) з терморегулятором неабияк спрощує роботу автоклава — потрібно лише запрограмувати автоматику на потрібний режим роботи (відповідно до рецепта) — автоматика виконає процес автоклавування без Вашого втручання.
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304: корпус має товщину 2 мм, дно та кришка — 4 мм.
Дно додатково посилене ребрами жорсткості.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність 8 Bar тиску (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- габарити (без комплектуючих): 40х40х140 см
- робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- велика місткість (50 півлітрових або 20 літрів банок)
- наявність зливного крана
Комплектація автоклава:
- термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- манометр(6 Bar)
— локшина безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- пластикове кабельне введення (сальник)
- жорсткий нагрівальний елемент THERMOWATT 3 кВт (Італія)
- терморегулятор РИК-3МР
- підставки під банки кульовий кран
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Зроблено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН22 |
| Місткість | 76 банок 0.5 л |
| Габарити | 40 x 40 x 140 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 22 269 ₴

