-17%








Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний автоклав Мега57 з автоматикою
Цей автоклав створений для господарів, яким 20 банок консервації це "пиль". Кому потрібно більше та швидше.
Процес стерилізації консервованої продукції в скляній тарі — відповідальний і важливий момент.
Автоклав Мега-57 може відтворити заводські технології термооброблення на кожній кухні.
Автоклав виготовлений із неіржавкої харчової сталі марки AISI304 завтовшки 2 мм (кришка 4 мм).
За нагрівання відповідає ТЕН італійської фірми THERMOWATT і вітчизняний терморегулятор Троян.
Все, що потрібно — встановити терморегулятор на потрібний режим роботи (відповідно до рецептури) і терморегулятор запустить і зупинить нагрівання в потрібний момент.
Відмітною особливістю автоклава є зручна та надійна кришка. Вона притискається від руки тільки одним болтом, на відміну від потриманих автоклавів на 7-8 болтів.
Далі тиск, що росте, притискає кришку зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні кришки.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність 8 Bar тиску (робочий тиск 4 Bar).
Характеристики автоклава Мега-57 електричний:
Місткість банок:
- 57 банок по 0.5 л (3 ряди по 19 банок)
- 28 банок по 1 л (2 ряди по 14 банок)
-банки можна комбінувати 1 л з 0.5 л.
Габарити (без комплектуючих): 40х40х110 см
Принцип роботи від електромережі 220 В або зовнішнього нагрівання.
Особливості моделі:
- робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- біметалевий термометр
- універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання.
- ТЕН 3 кВт
- кран зливу
Комплектація автоклава Мега-57:
- біметалевий термометр
манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
штуцер для нагнітання
- пластикове кабельне введення (сальник)
- ТЕН THERMOWATT 3 кВт (Італія)
- терморегулятор із мережевим шнуром
- підставки під банки
прокладка з харчового силікону
- кран зливу
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Зроблено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН21 |
| Місткість | 57 банок 0.5 л |
| Габарити | 40 x 40 x 110 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина сталі | 2 мм |
- Ціна: 20 911 ₴
- В наявності
- Код: АН21
Автоклав електричний з автоматикою Троян Мега-57 40х40х110 см 57 банок 0.5 л (АН21)
25 090 ₴
20 911 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

