-17%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автоклав електричний МОГА-50Е
Автоклав цієї моделі вміщує 50 півлітрових банок і чудово підійде для перероблення великої кількості продукції.
Наявність жорсткого елемента нагрівання (ТЕН) з терморегулятором неабияк полегшує роботу автоклава.
Необхідно тільки запрограмувати автоматику на потрібний режим роботи (за рецептом) — автоматика виконає процес автоклавування без вашого втручання.
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304: корпус має товщину 2 мм, дно та кришка — 4 мм.
Дно додатково посилене ребрами жорсткості.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- - велика місткість (50 півлітрових або 20 літрів банок)
- - наявність зливного крана
- - габарити (без комплектуючих): 40х40х105 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - пластикове кабельне введення (сальник)
- - твердий нагрівальний елемент THERMOWATT 3 кВт (Італія)
- - терморегулятор РИК-3МР
- - підставки під банки
- - кульовий кран
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН19 |
| Місткість | 50 банок 0.5л |
| Габарити | 40 x 40 x 105 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 18 211 ₴
- В наявності
- Код: АН19
Автоклав електричний з автоматикою Троян МЕГА-50Е 40х40х105 см 50 банок 0.5 л (АН19)
21 855 ₴
18 211 ₴
- +380 (68) 459-07-33
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

