


Автоклав електричний Мега-40Е з харчової неіржавкої сталі
Консервування — багатоетапний процес, де стерилізація продукції в тарі є одним із ключових моментів.
Автоклав Мега-40Е електричний допоможе уникнути неприємностей і несподіванок, що трапляються під час традиційних методів багатогодинної термообробки в каструлі з водою, що кипить.
Пристрій може працювати як від зовнішнього нагрівання, так і від електромережі.
Місткий бак дає змогу відразу простерилізувати 40 банок по 0,5 л.
Переваги автоклава Мега 40Е:
- - запатентована конструкція кришки зручно фіксується за допомогою однієї шпильки;
- - корпус і деталі пристрою, виготовлені з харчової неіржавкої сталі;
- - потужність вбудованого тену 2 кВт;
- — надійність і стійкість автоклава забезпечує ущільнене дно з ребрами жорсткості.
Додатковими перевагами цієї моделі є повна комплектація та книга з рецептами, які робить автоклав Мега 40 електричний — вигідним вкладенням засобів для кожного господарства.
Місткість банок: 40 банок по 0.5 л або 21 банка по 1 л.
Габарити (без комплектуючих): 40х40х90 см
Принцип роботи — від електромережі 220 В або від зовнішнього нагрівання.
Комплектація автоклава Мега електричного:
- - ємність на 50 л;
- - терморегулятор;
- - тэн;
- - термометр;
- - манометр на 6 бар;
- - запобіжний клапан на 6 барів;
- - штуцер для нагнітання тиску;
- - прокладка з харчового силікону;
- - підставки під банки на дно автоклава;
- - інструкція;
- — книга рецептів для автоклавування.
Гарантія: 24 місяці (на корпус).
Зроблено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН18 |
| Місткість | 40 банок 0.5л |
| Габарити | 40 x 40 x 90 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 16 190 ₴
- В наявності
- Код: АН18
Автоклав електричний з автоматикою Троян Мега 40Е 40х40х90 см 40 банок 0.5 л (АН18)
19 425 ₴
16 190 ₴
- +380 (68) 459-07-33

