


Автоклав електричний МОГА-30Е
Побутовий автоклав МЕГА-30Е універсальний, оскільки працює у двох режимах — від електромережі та зовнішнього джерела нагрівання.
Ще одна перевага автоклава — це його кришка. Він дуже зручний у використанні та має надійну конструкцію.
Спочатку роботи кришка фіксується притисненням тільки однієї гайки від руки, а під час стерилізації кришка притискається зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні, що забезпечує чудову герметичність.
Стійкість автоклава забезпечують ніжки, висоту яких можна регулювати.
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI 304: корпус має товщину 2 мм, дно та кришка — 4 мм.
Дно додатково посилене ребрами жорсткості.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- - універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання.
- - габарити (без комплектуючих): 40х40х80 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - пластикове кабельне введення (сальник)
- - твердий нагрівальний елемент THERMOWATT 2 кВт (Італія)
- - терморегулятор із мережевим шнуром
- - підставки під банки
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН17 |
| Місткість | 30 банок 0.5л |
| Габарити | 40 x 40 x 80 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 14 840 ₴
- В наявності
- Код: АН17
Автоклав електричний з автоматикою Троян МЕГА-30Е 40х40х80 см 30 банок 0.5 л (АН17)
17 810 ₴
14 840 ₴
- +380 (68) 459-07-33

