


Автоклав електричний ЛЮКС-24Е
Процес стерилізації консервованої продукції в скляній тарі — відповідальний і важливий момент.
Автоклав ЛЮКС-24Е здатний відтворити заводські технології термообробки на кожній кухні.
Автоклав виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI304 завтовшки 2 мм (кришка 4 мм).
За нагрівання відповідає ТЕН італійської фірми THERMOWATT і вітчизняний терморегулятор.
Все, що потрібно — встановити терморегулятор на потрібний режим роботи (згідно з рецептурою) і він запустить, а також зупинить нагрівання в потрібний момент.
Особливістю автоклавів серії ЛЮКС є зручна та надійна кришка.
Вона притискається від руки тільки одним барашком (гайкою), на відміну від старих автоклавів на 7-8 гайок.
Далі кришка притискається зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- - біметалевий термометр
- - універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання
- - габарити (без комплектуючих): 35х35х70 см
Комплектація автоклава:
- - термометр біметалевий
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - пластикове кабельне введення (сальник)
- - твердий нагрівальний елемент THERMOWATT 2 кВт (Італія)
- - терморегулятор із мережевим шнуром
- - підставки під банки
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН11 |
| Місткість | 24 банки 0.5 л |
| Габарити | 35 x 35 x 70 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
| Товщина сталі | 2 мм |
- Ціна: 14 435 ₴
- В наявності
- Код: АН11
Автоклав електричний з автоматикою Троян ЛЮКС-24Е 35х35х70 см 24 банки 0.5 л (АН11)
17 320 ₴
14 435 ₴
- +380 (68) 459-07-33

