


Автоклав електричний ЛЮКС-21Е
Побутовий автоклав — незамінний помічник для приготування консервації дому.
Модель ЛЮКС-21Е чудово виконує це завдання, адже це універсальний автоклав — працює від мережі 220 В. або від зовнішнього нагрівання (наприклад, газова плита).
Спеціальний терморегулятор стежитиме за відповідною зазначеним параметрами температурного режиму, а також увімкне та вимкне пристрій у потрібний час.
Для виготовлення автоклава використовується неіржавка марка AISI304 завтовшки 2 мм (кришка 4 мм).
Відмітною особливістю автоклавів серії ЛЮКС є зручна та надійна кришка, яка притискається від руки одним барашком (гайкою), на відміну від старих автоклавів на 7-8 гайок.
Далі тиск, що росте, притискає кришку зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні кришки.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- - робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- - універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання.
- - габарити (без комплектуючих): 30х35х60 см
Комплектація автоклава:
- - термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- - манометр (6 Bar)
- - клапан безпеки
- - штуцер для нагнітання тиску
- - пластикове кабельне введення (сальник)
- - твердий нагрівальний елемент THERMOWATT 2,5 кВт (Італія)
- - терморегулятор із мережевим шнуром
- - підставки під банки
- - прокладка з харчового силікону
- - книга рецептів
- - інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Виготовлений в Україні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН10 |
| Місткість | 21 банка 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 60 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 14 160 ₴
- В наявності
- Код: АН10
Автоклав електричний з автоматикою Троян ЛЮКС-21Е 30х35х60 см 21 банка 0.5 л (АН10)
16 990 ₴
14 160 ₴
- +380 (68) 459-07-33

