


Автоклав електричний ЛЮКС-14Е
Процес стерилізації консервованої продукції в скляній тарі — відповідальний і важливий момент.
Автоклав ЛЮКС-14Е здатний відтворити заводські технології термообробки на кожній кухні.
Він виготовлений із харчової неіржавкої сталі марки AISI304 завтовшки 2 мм (кришка 4 мм).
За нагрівання відповідає тен італійської фірми THERMOWATT і вітчизняний терморегулятор.
Все, що потрібно — встановити терморегулятор на потрібний режим роботи (відповідно до рецептури), він запустить і зупинить нагрівання в потрібний момент.
Особливістю автоклавів серії ЛЮКС є зручна та надійна кришка, яка притискається від руки одним барашком (гайкою), на відміну від старих автоклавів на 7-8 гайок.
Далі тиск, що росте, притискає кришку зсередини, рівномірно розподіляючи тиск на всій поверхні кришки.
Всі автоклави проходять перевірку на герметичність із тиском 8 Bar (робочий тиск 4 Bar).
Особливості моделі:
- робота в автоматичному режимі завдяки терморегулятору
- універсальність — робота від мережі 220 В і від зовнішнього джерела нагрівання.- габарити (без комплектуючих): 30х35х55 см
Комплектація автоклава:
- термометр скляний спиртовий (150 градусів)
- манометр (6 Bar)
- клапан безпеки
- штуцер для нагнітання тиску
- пластикове кабельне введення (сальник)
- твердий нагрівальний елемент THERMOWATT 2 кВт (Італія)
- терморегулятор із мережевим шнуром
- підставки під банки
- прокладка з харчового силікону
- книга рецептів
- інструкція з гарантією
Гарантія: 24 місяці (на корпус), 12 місяців (на терморегулятор)
Виготовлено в Україні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Троян |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Товщина стінок | 2 мм |
| Тип | Автоклав |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | АН08 |
| Місткість | 14 банок 0.5 л |
| Габарити | 30 x 35 x 55 см |
| Гарантія | 24 місяці (на корпус) |
| Максимальна температура | 120 °C |
| Максимальний робочий тиск | 6 Bar |
| Оплата/Доставка | Відсилання товару за 35% передоплати на рахунок компанії IBAN. Виготовлення товару від 1 до 10 днів |
| Спосіб нагрівання | Електричний (газова плита/пальник) |
| Країна-виробник | Україна |
- Ціна: 13 620 ₴
- В наявності
- Код: АН08
Автоклав електричний з автоматикою Троян ЛЮКС-14Е 30х35х55 см 14 банок 0.5 л (АН08)
16 345 ₴
13 620 ₴
- +380 (68) 459-07-33

